A megbízható megbízás

Karrier velünk

1. REFERENS / Ingatlan tanácsadó

LEGYEN ANYAGI CÉLOD ÉS MI SEGÍTÜNK ELÉRNI AZT!

Ingatlanirodánkba, meglévő sikeres csapatunkba  4  új INGATLAN REFERENS kollégát keresünk!
Tapasztalat nem feltétel!
(a terület: Budapest bármely kerülete vagy agglomeráció)

Csapatunk szakmai, marketing és  irodai háttérsegítséggel JÓ KERESETI LEHETŐSÉGET tesz lehetővé.
Saját vállalkozás nem szükséges, irodánk biztosítja ennek hátteret.
Szakmai tapasztalat sem feltétlen szükséges hisz az értékesítési „véna” vagy értékesítői gyakorlati tapasztalat és kitartás már fél siker.
A szakmai iskolai végzettség költségeit eredményekhez kötve irodánk vállalja.

Komoly anyagi célokkal rendelkező, célorientált kollégák jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Ingatlanok felkutatása
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Adminisztrációs tevékenység
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Hirdetéskezelés
  • Adásvételi szerződések koordinálása
  • Tanácsadói tevékenység

Amit kínálunk:

  • Munkavégzéssel arányos, teljesítményalapú jövedelem
  • 50% jutalék ( 4% megbízási díj mellett)
  • Teljesítményarányos hírdetéskiemelés (kredit)
  • Kulturált irodai háttér
  • Marketing feltételek biztosítása
  • Szakmai támogatás
  • Megbízható jogi, energetikai, építtetői, és hitelügyintézői kapcsolatrendszer
  • Rugalmas, de követelményekhez kötött munkaidő
  • Jó hangulatú irodai légkör
  • Összetartó, segítőkész csapat

Elvárásaink:

  • Értékesítői szemlélet
  • Személyes, egyedi motiváció megléte (cél)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Saját számítógép, gépjármű és telefon (flottában segítünk)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Ambíció, pozitív gondolkodás, szorgalom
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és problémamegoldó készség
  • Csapatszellem
  • Legalább napi 8 óra munkabírás
  • Ápolt megjelenés

Előny, de nem elvárás:

  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat és sikerélmény
  • Idegen nyelv ismerete
  • 30. már életévet meghaladó életkor

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal e-mailben: kallai.balogh.regina@gmail.com és/vagy jobs@budapesthomes.hu

2. Operátor / telemarketing

Azonnali állás!

Megbízható, fizetőképes ingatlanirodánk, telefonos operátorokat/telefonos időpont egyeztetőket keres rugalmas munkaidöbeosztással, fix+jutalék Kp fizetéssel!

Elöny:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kifogáskezelés
  • Monotonitás tűrés
  • Érettségi

Amit nyújtunk:

  • Fix alap+ kiemelkedő jutalék
  • Mobiltelefon
  • Segitökész, dinamikus, vidám csapat
  • Oktatások

Feladat:

  • Kimenő hívások kezdeményezése
  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Adminisztráció, adatrögzítés

Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal e-mailben: kallai.balogh.regina@gmail.com és/vagy jobs@budapesthomes.hu