KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
26 m²
Tájolás
nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
1 szoba
Emelet
földszint.
Épület szintje
4.
Épült
kb. 1910
Lift
nincs
Ingatlan állapot
kívül: átlagos
belül: felújítandó
Ablak szerkezete
hagyományos
Fűtés
gázkonvektor
Komfort
összkomfort
Kilátás
kertre, udvarra
Energetika
H:
Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton kívül)
Irányár
(1.15 M Ft/㎡)
Szobák
Emelet
Terület
Otthon Start Programra kiváló lehetőség.
INGATLAN HELYSZÍNE:
VIII. kerület Külső-Erzsébetváros / Ligetváros részén található, az István utcában, a Cserhát utca magasságában. Megközelíthetősége kiváló, több busz és trolibusz járat 2-3 percen belül, Keleti pályaudvar, M2 6-8 percre. A környéken számos nevezetesség és látványosság megtalálható, Hősök tere, Magyar Zene Háza – Városliget, Magyar Színház, Rózsák tere. Nem messze a Puskás Aréna. Récsei Center, Aréna Mall, Europeum 10 percen belül elérhető.
ÉPÜLET JELLEMZŐI:
1900-as évek első harmadában épült, Pince+Földszint+3 emeletes, tégla polgári épület. Állapota műszakilag jó, nem rég lett a tető felújítva. Külső homlokzata átlagos, belső udvara átlagosan jó állapotú, lépcsőházai közepes állapotúak. Lakói törekednek rá, hogy a közeljövőben az épületben további fejlesztések legyenek.
LAKÁS JELLEMZŐI:
Alapterülete 26 nm, bejárata az épület udvari részéből nyílik. Bejáratán belépve az étkezős konyha található, melyből a fürdő és ahhoz kapcsoló wc, valamint a szoba nyílik. Szobája 15 nm-es, belmagassága 3,7m. Jelenleg is galériázva van, az alsó részen 2m, a felső részen 1,6m a belmagasság. Abalaka egy épületek közötti tágas, részben kert jellegű udvarra néz. A szoba tájolás részben Ny-i.
Állapota teljes körűen felújítandó, eredeti keményfa parketta található a szobában, mely csiszolás, lakkozást követően tökéletes lehet. Eredeti fa nyílászárókkal ellátott.
Befektetésnek kiváló lehetőség, mivel az épületben az utóbbi időben számos lakást vettek meg és felújítást követően adtak bérbe.
MŰSZAKI FELSZERELTSÉG:
Fűtése parapetes gáz / konvektorral történik. A konyhában gáz sütő található.
Önálló víz- gáz- villanyórával felszerelt.
KÖLTSÉGEK:
Havi költségei méretének köszönhetően kedvezőek.
PARKOLÁS:
Utcán, közterületen lehetséges. Kerületi lakosok részére, jelképes összegért éves parkolás váltható.
IRÁNYÁR:
29,9 MFt
belül: felújítandó
Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros
Hitelkalkulátor
+36 70 500 4467
info@budahouse.hu
KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
26 m²
Tájolás
nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
1 szoba
Emelet
földszint.
Épület szintje
4.
Épült
kb. 1910
Lift
nincs
Ingatlan állapot
kívül: átlagos
belül: felújítandó
Ablak szerkezete
hagyományos
Fűtés
gázkonvektor
Komfort
összkomfort
Kilátás
kertre, udvarra
Energetika
H: